Loading...

Odlewanie poliuretanów i żywic

Wykonujemy wyroby z poliuretanów spienionych, litych o różnej sztywności i twardości, technologią odlewania do form aluminiowych, stalowych, silikonowych (elastycznych) i żywicznych. Wykonujemy głównie odbojniki z poliuretanu (bazy) do pojemników transportowych. Wyroby te stosowane są do ograniczania stopni swobody transportowanych wyrobów w pojemnikach i zapobieganiu przed tarciem o elementy metalowe.

Oferujemy również produkty z kompozytów, żywic konstrukcyjnych o szerokim zakresie zastosowania np. – elementy konstrukcyjne (chwytaki transportowe) wykonane z żywic epoksydowych z wypełniaczem mineralnym i ciętą matą szklaną (rowing).

W zależności od potrzeb wprowadzamy do naszych produktów elementy metalowe – zapraski: kątowniki, ceowniki, kształtowniki, tulejki i inne. Przy produkcji wyrobów używamy form wykonanych przez nas i powierzonych. Zwracamy dużą uwagę na jakość produkowanych wyrobów ze szczególnym uwzględnieniem wszystkich krzywizn baz, które muszą odzwierciedlać kształt odbijanego wyrobu.